28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hé lurkók! Mindjárt kezdődik az iskola. SULIBA FOGTOK MENNI HEHEHE!



Írd ide hozzászólásod:

Der_Yeti
Der_Yeti [835]
Mi ebben az evben uj szamtech terembe költöztünk ahol a gepeken egy extra tuzfal volt.
Ertsd: 2 floppy nyilas kozul az egyik foglalt a masik pedig lecelluxozva ->>ez az igaz tuzfal :>>> Nem jut at rajta semmi LOL
Egyebkent azert van lereagsztva hogy ne dobaljanak a hazba szemetet

"Remember, that death is not the end but only a transition.." from DT

Vissza

Fórumszabályzat