28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jégkorong



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Én nem voltam egész nap itthon, úgyhogy nem láttam a meccset. Viszont azért lenne nagyon jó, mint ahogy tegnap is elmondta a kommentátor, ha partiban tudnánk lenni egy ilyen olasz szintű válogatottal, mert a világbajnokságon majd a csoportban Kanadával, Szlovákiával és Fehéroroszországgal játszunk, ellenük szinte biztos a 0 szerzett pont, szóval nekünk az utána következő, a kiesés elkerüléséért vívandó meccsekre kell gyúrni, és ott kb. ilyen nehézségű csaták várhatók, mint itt, az olimpiai kvalifikáción.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

ufodani
ufodani [17764]
1:4 sajnos ez is sima zakó volt még kettős emberelőnyből is mi kaptunk egyet. Divizio 1-ben szépen pakkolgatunk de ez a szint erős nekünk de érthető is ha megnézzük,h nálunk hányan korongoznak..hát alig.

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Vissza

Fórumszabályzat