28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Don-kanyar Emlékjáték



Írd ide hozzászólásod:

Retee
Retee [1560]
Sokaknak inkább azért nem tetszik, vagy is kapja el őket igazán, mert először meg kell tanulni vele játszani. Amíg nem érted mi miért van, és mivel mit lehet kezdeni, addig nem élvezhető igazán. Utána viszont hangulatos, hogy mekkora szabadságot kapsz, és mennyire alakíthatod a történelmet (utoljára pl én a törökökkel). Viszont aki érdeklődik és kell, annak simán összeírhatom 1 oldalba majd, hogy mire kell figyelni. Plusz van hozzá egy nagyon jó kis magyar mod, ami a mindenféle frissítéseken kívül magyar nyelvűvé is teszi a játékot, ha valakinek szükséges.
LordMatteo
LordMatteo [29425]
Bannt neki mocsok offolós!

Viccet félretéve, az ehhez hasonló játékok nem az én eLeMem (), de kipróbálás szintjén tetszett a game, bár csak warázsolt verzió volt, de ha lennénk elegen, én jönnék

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Retee
Retee [1560]
Elnézést, ha nem jó a topik.. Csak nincs normálisan menő HoI téma, és úgy láttam, hogy a játék mellett ez egy picit ömlesztő rész is.
Szóval az itt lévő világháborús fanokat kérdezem, hogy nem lenne-e kedve valaki(k)nek valamikor multizni a Hearts of Iron 2-vel? Akár sokan is, ha össze lehet hozni. Akár modern időkbe helyezve is, akár nem klasszikus második világháborút játszva, pl. egy harmadik tömböt létrehozva a semleges, de erős, és fejlődőképes országokból (török, görög, brazil, argentin, mexikói stb.)

Vissza

Fórumszabályzat