28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Don-kanyar Emlékjáték



Írd ide hozzászólásod:

Lacko
Lacko [11561]
Tegnap játszottam CM: Shock Force-szal és azon gondolkodtam, hogy abban lehetne-e ilyen kollektív játékot összehozni, mint amit Pras csinált. De azt hiszem az új CM már sokkal részletesebb odafigyelést igényel. Így értem, hogy ebben itt Pras néha 2-3 kört lenyomott a ti direktíváitok alapján. Én meg tegnap szinte 10 másodpercenként megállítottam a játékot, hogy áttekintsem, hogy mi is változott. Mert házról házra ment a harc.

Bár, most, hogy így leírtam és végiggondoltam... egy nem beépített területen, úgyan így meg lehetne oldani. Lehet, hogy bele is vágok egy ilyesmibe...

Vissza

Fórumszabályzat