28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jégkorong



Írd ide hozzászólásod:

balays82
balays82 [14276]
Abból kiindulva, hogy a norvégok a második meccsen 4:1-es állásnál tehetetlenségükben ott ütötték a magyar játékosokat, ahol érték őket(különösen alattomos dolog volt, amikor a földön fekvő Horváth Andrást ütötte meg az egyik norvég), elég komolyan vették. Hozzá kell persze tenni, hogy sem a finnek, sem pedig a norvégok nem ezzel a csapattal fognak felállni a vb-n, ennek ellenére elmondható, hogy jó kis csapatunk van, amelyben a nagy öregek mellé a tehetséges fiatalok is kezdenek felnőlni. Az utolsó felkészülési meccsen még elkapjuk az oroszokat, és akkor kellő önbizalommal indulhatunk neki a vb-nek.
szbszig
szbszig [33649]
Nem tudom ugyan, hogy a vendégek mennyire vették komolyan ezeket a meccseket, mert csak szűk összefoglalókat láttam, és azt se mindegyikről, de az, hogy a négyből három meccsen vertünk egy stabil A-csoportos válogatottat, azért biztató. Már várom nagyon a vébét.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Kemloth
Kemloth [3310]
Norvégokat megvertük 4 - 1 re!

Vissza

Fórumszabályzat