Mondjuk az jó volt, amikor a kommentátor beszólt, hogy a magyar csapat erőssége az eredmény tartása és a kontrázás a vezetés megszerzése után. Az A-csoportban ezzel sokra megyünk egyelőre...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.