28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jégkorong



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Én is pesszimista vagyok még mindig, főleg azt látva, hogy az egyenlítő gól után azért felébredtek a fehéroroszok, de akkor is szenzációs, amit ez a csapat már megint művel, bármi is lesz a vége!

Mondjuk az jó volt, amikor a kommentátor beszólt, hogy a magyar csapat erőssége az eredmény tartása és a kontrázás a vezetés megszerzése után. Az A-csoportban ezzel sokra megyünk egyelőre...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat