Ajaj, gyerekek, van egy nagyon rossz hírem:
Franciaország 2 - 1 Németország
Ami azt jelenti, hogy a németek jönnek hozzánk a vigaszágra, de jövő évi rendezőként nem eshetnek ki, úgyhogy nem kettő, hanem csak egyetlen bentmaradást jelentő helyért fog menni a csata... Megint nincs szerencsénk sajnos, mostantól már csak úgy lehet esélyünk, ha megverjük az osztrákokat/letteket
és a dánokat/norvégokat is, de még 6 ponttal sem biztos, hogy bent lehet majd maradni...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.