28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jégkorong



Írd ide hozzászólásod:

Kemloth
Kemloth [3310]
Na, megnéztem (nem tudom, miért nem jutott eszembe ez előbb)...

Jövőre vissza KELL jutnunk!!
Kemloth
Kemloth [3310]

És mik az eredmények?
szbszig
szbszig [33649]
Nem tudom, én nem voltam itthon, és sajnos nem találtam torrentet se azokhoz a meccsekhez. Sajnos az eredményekből ítélve nagyon megtört a csapat lendülete. Vagy csak egyszerűen kijött és gólokban is megmutatkozott a különbség, mert eddig is minden meccset úgy játszottunk végig, hogy fele- vagy harmadannyit lőttünk kapura, és az ellenfél ezzel arányosan többet tartózkodott a kapunk előtt.

Ez a meccs meg egy vicc. Valaki számolja már össze, hány percnyi kiállítást osztottak ki eddig a bírók! Szerintem a 40 percnyi játékidőt meghaladja...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Kemloth
Kemloth [3310]
A Fehéroroszok óta mi volt?

Vissza

Fórumszabályzat