
Jövőre vissza KELL jutnunk!!
Fórum » Nem számítástechnikai témák

Vagy csak egyszerűen kijött és gólokban is megmutatkozott a különbség, mert eddig is minden meccset úgy játszottunk végig, hogy fele- vagy harmadannyit lőttünk kapura, és az ellenfél ezzel arányosan többet tartózkodott a kapunk előtt.
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.