28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jégkorong



Írd ide hozzászólásod:

balays82
balays82 [14276]
Még van hátra kb. 10 perc a meccsből, nálunk eddig 30 perc kiállítás volt (Sille 10 perces büntetése jól megdobta), a németeknél 18 perc. Nem kevés.

Azzal egyébként én is egyetértek, hogy nem vallottunk szégyent ezen a vb-n (látva az egyes felsőházba jutó csapatokra varrt méretes zakókat is), de azért azt is el kell ismerni, hogy nem alaptalan a kiesésünk sem. Kis szerencsével persze a csoportból való továbbjutás is meglehetett volna, de azért az meg nem tényleg lett volna reális. Jövőre meg kell próbálni visszajönni, ezzel együtt pedig építeni egy fiatal csapatot, mert a mostani játékosok jelentős része már lassan túljut pályafutása csúcsán. Az persze kérdéses, hogy az anyagi feltételek mennyire lesznek biztosítottak ehhez.
szbszig
szbszig [33649]
Nem tudom, én nem voltam itthon, és sajnos nem találtam torrentet se azokhoz a meccsekhez. Sajnos az eredményekből ítélve nagyon megtört a csapat lendülete. Vagy csak egyszerűen kijött és gólokban is megmutatkozott a különbség, mert eddig is minden meccset úgy játszottunk végig, hogy fele- vagy harmadannyit lőttünk kapura, és az ellenfél ezzel arányosan többet tartózkodott a kapunk előtt.

Ez a meccs meg egy vicc. Valaki számolja már össze, hány percnyi kiállítást osztottak ki eddig a bírók! Szerintem a 40 percnyi játékidőt meghaladja...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Kemloth
Kemloth [3310]
A Fehéroroszok óta mi volt?

Vissza

Fórumszabályzat