28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Modern Warfare 2 - itt az igazi trailer (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

EvolutioN
EvolutioN [200]
Már el is felejtettem szinte, h miről szól a MW története, mivel csak 1x nyomtam végig a singlet. A multit még most is rendszeresen játszom. Szal a single rész a MW2-ben se érdekel igazán, de nagyon jónak ígérkezik .

The Last of Us

Vissza

Fórumszabályzat