28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Modern Warfare 2 - itt az igazi trailer (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Gump
Gump [5430]
Kedvcsinálónak jó volt a videó, de engem is zavar a sok script abban a formában, ahogy a CoD2-ben volt még annak idején, meg ahogy a MW demoban tapasztaltam. Az, hogy lineáris az nem zavar alapvetően egy játékban, de a MW1 demóban baromira zavart, hogy volt egy rész, ahol várni kellett valami helikopterre, hogy a tisztítson meg egy házat. Én hiába dobáltam tele gránáttal - semmi. Jött a helikopter - mehettem tovább. Pedig nem az volt, hogy atombunkerre lőttem csúzlival. Ettől függetlenül lehet, hogy ez jó játék lesz, és lehet, hogy megérne egy végigjátszást az előző rész is de nem 12k-ért.
balays82
balays82 [14276]
Előfordulhat, hogy abszolút nincs igazam, de úgy gondolom, a játékfejlesztés még nincs azon a szinten, hogy ilyen pörgős játékmenetet tudjon létrehozni anélkül, hogy jelentős mértékben támaszkodna a scriptekre. Nekem legalábbis hirtelen nem jut eszembe olyan játék, ahol ezt sikerült volna megoldani. Akiknek nem jön be a Modern Warfare egyjátékos része, azok általában ezt és lineáris pályákat hozzák fel érvként. Szerintem még azok sem vitatják ennek tényét, akik kedvelik a CoD szériát, viszont sokan vannak olyanok, akik szerint az Infinity Ward a legjobb ebben a műfajban, nagyjából a Medal of Honor: Allied Assault óta.
LordMatteo
LordMatteo [29425]
Pedig kb igaza van, főleg a script-ben.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Kanduhrka
Kanduhrka [9380]

horrorgeeks.blogspot.com

Bali1337
Bali1337 [1126]
Scripted Warfare 2?
új mapok, 1-2 új fegyó, és a brandből meg is van a többmilliós eladás.. gz IW

"We will sail on forever on, to the land of the evening star..."

Vissza

Fórumszabályzat