Elismerem a MW értékeit, de alapvetően a BF játékok inkább a csapatra, a taktikára épülnek (bár néha így is darálás megy csak), addig a MW a bummbummbumm WWW bummbumm játékmenetre hegyeződik ki.
Mostanában nálam ez a szempont háttérbe szorult, mert olyan kevés időt töltök játékkal, hogy sok játék egyszeri végigjátszása is gondot okoz.
Egyébként azt gondoltam, hogy a népszerű multi miatt nálad a Modern Warfare megítélése alapvetően pozitív. Úgy látszik, abból, hogy valaki Battlefield játékos, nem lehet ilyen általános következtetést levonni.
Én 8k körül már lelki problémákkal küzdök, főleg olyan játékok esetében, mely csak "egynyári" - ha csak egyszer-kétszer lehet végigjátszani, mi értelme kiadni érte? Mondjuk ilyen játékokkal nem is nagyon játszom...
Az árképzés már megint egy másik kérdés. A 12 ezer forint valóban túlzás, de nem csak a Modern Warfare esetében. Magamból kiindulva kevés olyan játék létezik, ami megér 12 ezer forintot. Nálam a 10 ezer forint számít a lélektani határnak, de még akkor is nagyon meg kell gondolni, hogy megéri-e a kiadás.