28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Modern Warfare 2 - itt az igazi trailer (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

LordMatteo
LordMatteo [29425]
Köszönöm hogy elismered, milyen okos vagyok

Bud: Ahogy mondod

A kibaszás társas játék, sose feledd.

balays82
balays82 [14276]
Nyilvánvaló, hogy ezen a területen sokkal otthonosabban mozogsz, mint én, úgyhogy nincs is okom vitába szállni veled.
LordMatteo
LordMatteo [29425]
Elismerem a MW értékeit, de alapvetően a BF játékok inkább a csapatra, a taktikára épülnek (bár néha így is darálás megy csak), addig a MW a bummbummbumm WWW bummbumm játékmenetre hegyeződik ki.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

balays82
balays82 [14276]
Mostanában nálam ez a szempont háttérbe szorult, mert olyan kevés időt töltök játékkal, hogy sok játék egyszeri végigjátszása is gondot okoz.

Egyébként azt gondoltam, hogy a népszerű multi miatt nálad a Modern Warfare megítélése alapvetően pozitív. Úgy látszik, abból, hogy valaki Battlefield játékos, nem lehet ilyen általános következtetést levonni.
LordMatteo
LordMatteo [29425]
Én 8k körül már lelki problémákkal küzdök, főleg olyan játékok esetében, mely csak "egynyári" - ha csak egyszer-kétszer lehet végigjátszani, mi értelme kiadni érte? Mondjuk ilyen játékokkal nem is nagyon játszom...

A kibaszás társas játék, sose feledd.

balays82
balays82 [14276]
Az árképzés már megint egy másik kérdés. A 12 ezer forint valóban túlzás, de nem csak a Modern Warfare esetében. Magamból kiindulva kevés olyan játék létezik, ami megér 12 ezer forintot. Nálam a 10 ezer forint számít a lélektani határnak, de még akkor is nagyon meg kell gondolni, hogy megéri-e a kiadás.

Vissza

Fórumszabályzat