28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Modern Warfare 2 - itt az igazi trailer (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

cygary
cygary [2745]
Lord nem járok be BF topikba fikázni te is szokj le erről (Just for fun, no offense )
Egyébként meg attól hogy a COD-ba van single történet mindig is (főleg 4 rész óta) multira kihegyezett játék volt. Az meg hogy raktak be sztorit is ahelyett hogy botokkal darálhatsz mint pl hmm hol is?... Nos az nem nagy baj Egyébként meg ízlések és pofonok: Van akinek a COD csak agyatlan multihent és köcsögség, másnek a BF meg gyaloglás 2 órán keresztül hogy aztán lekempeljenek.

Vissza

Fórumszabályzat