)
Egyébként meg attól hogy a COD-ba van single történet mindig is (főleg 4 rész óta) multira kihegyezett játék volt. Az meg hogy raktak be sztorit is ahelyett hogy botokkal darálhatsz mint pl hmm hol is?... Nos az nem nagy baj
Egyébként meg ízlések és pofonok: Van akinek a COD csak agyatlan multihent és köcsögség, másnek a BF meg gyaloglás 2 órán keresztül hogy aztán lekempeljenek. 