28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Modern Warfare 2 - itt az igazi trailer (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

LordMatteo
LordMatteo [29425]
?

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Indigo
Indigo [1282]
Jól van, béefkettős nagymenő! Nem kötelező ezt megvenni, de még játszani sem muszáj ám vele Az állandó cod-os beszólogatásaiddal pedig egy idő után már-már önmagadat parodizálod, ami fölöttébb mulatságos tud lenni
LordMatteo
LordMatteo [29425]
Az is!

Ezen már tavaly átrágtuk magunkat egyszer, a játékok ára pofátlanul magas, főleg úgy, hogy pl valaki csak a multi miatt veszi meg, nem is SP-zik, és fordítva, az miért fizeti meg a teljes játék árát? Bár ez inkább a single játékosokat érinti, de őket elég súlyosan.

No mindegy ez már így is off téma.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

cygary
cygary [2745]
Arra reagáltam hogy 12k-ért pofátlanság egy ilyen 0 újrajátszási faktorú játékot kiadni.
LordMatteo
LordMatteo [29425]
De fogd már fel hogy nem azt mondom, hogy szar a single (mutasd már hol írtam), hanem hogy scriptre épül = 0 újrajátszási faktor. A multit meg nem szidtam, csak nekem nem jön be ez a teljesen a hentre építő játékrendszer, a BF csapatalapú játékmódja szimpatikusabb.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

cygary
cygary [2745]
ÁÁÁ Lord... Szóval...
COD széria egyenlő=Multival ütős akciójáték és hangulatos,pörgős single rész. ERGO a hangsúly a multin van, mint a Half Life-on és a Crysis-on kívül minden lövöldözős FPS-ben, azonban ehhez még társul egy egyszer fogyasztható remek single. BF anno szintén 10k környékén volt nemde? Noh...
LordMatteo
LordMatteo [29425]
Profi szinten - de előbb-utóbb mindenki meg fogja unni a folyamatos scriptre épülő játékmenetet, gondolom én.

Másikra: Jó, nem is gondoltam komolyan, csak úgy felvetettem a lehetőségét

A kibaszás társas játék, sose feledd.

balays82
balays82 [14276]
Erről van szó, én is hasonló véleményen vagyok. Rengeteg próbálkozás születik ebben a műfajban, amelyek többsége kritikán aluli (Hour of Victory, Battlestrike sorozat, Code of Honor stb.). Ezekhez képest az Infinity Ward játékai kis túlzással valóságos műalkotások. Az tény, hogy sokak gyomrát megfekszik az ezerszer látott megoldások, de ez nem változtat azon, hogy - ezzel a véleményemmel jó eséllyel nem vagyok egyedül - az IW profi szinten alkalmazza ezeket.

LM: Belátható időn belül nem tervezem.
cygary
cygary [2745]
Azért azt el kell ismernetek hogy a COD4 hiába volt agyonscriptelve elég jól megoldották a dolgot, és mindezek mellett pedig egy profin összerakott játék volt grafika, gépigény, történet, fegyverek, hangok, pályák, multi terén egyaránt. COD5 szar ez tény, de emiatt ne általánosítsunk. Infinity még rossz COD-ot nem adott ki, szóval a bizalmat adjuk meg nekik!

Vissza

Fórumszabályzat