A kibaszás társas játék, sose feledd.
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Modern Warfare 2 - itt az igazi trailer (Hírek)
?
Jól van, béefkettős nagymenő! Nem kötelező ezt megvenni, de még játszani sem muszáj ám vele
Az állandó cod-os beszólogatásaiddal pedig egy idő után már-már önmagadat parodizálod, ami fölöttébb mulatságos tud lenni 
Az állandó cod-os beszólogatásaiddal pedig egy idő után már-már önmagadat parodizálod, ami fölöttébb mulatságos tud lenni 
Az is!
Ezen már tavaly átrágtuk magunkat egyszer, a játékok ára pofátlanul magas, főleg úgy, hogy pl valaki csak a multi miatt veszi meg, nem is SP-zik, és fordítva, az miért fizeti meg a teljes játék árát? Bár ez inkább a single játékosokat érinti, de őket elég súlyosan.
No mindegy ez már így is off téma.
Ezen már tavaly átrágtuk magunkat egyszer, a játékok ára pofátlanul magas, főleg úgy, hogy pl valaki csak a multi miatt veszi meg, nem is SP-zik, és fordítva, az miért fizeti meg a teljes játék árát? Bár ez inkább a single játékosokat érinti, de őket elég súlyosan.
No mindegy ez már így is off téma.
A kibaszás társas játék, sose feledd.
Arra reagáltam hogy 12k-ért pofátlanság egy ilyen 0 újrajátszási faktorú játékot kiadni.
De fogd már fel hogy nem azt mondom, hogy szar a single (mutasd már hol írtam), hanem hogy scriptre épül = 0 újrajátszási faktor. A multit meg nem szidtam, csak nekem nem jön be ez a teljesen a hentre építő játékrendszer, a BF csapatalapú játékmódja szimpatikusabb.
A kibaszás társas játék, sose feledd.
ÁÁÁ Lord... Szóval...
COD széria egyenlő=Multival ütős akciójáték és hangulatos,pörgős single rész. ERGO a hangsúly a multin van, mint a Half Life-on és a Crysis-on kívül minden lövöldözős FPS-ben, azonban ehhez még társul egy egyszer fogyasztható remek single. BF anno szintén 10k környékén volt nemde? Noh...
COD széria egyenlő=Multival ütős akciójáték és hangulatos,pörgős single rész. ERGO a hangsúly a multin van, mint a Half Life-on és a Crysis-on kívül minden lövöldözős FPS-ben, azonban ehhez még társul egy egyszer fogyasztható remek single. BF anno szintén 10k környékén volt nemde? Noh...
Profi szinten - de előbb-utóbb mindenki meg fogja unni a folyamatos scriptre épülő játékmenetet, gondolom én.
Másikra: Jó, nem is gondoltam komolyan, csak úgy felvetettem a lehetőségét
Másikra: Jó, nem is gondoltam komolyan, csak úgy felvetettem a lehetőségét

A kibaszás társas játék, sose feledd.
Erről van szó, én is hasonló véleményen vagyok. Rengeteg próbálkozás születik ebben a műfajban, amelyek többsége kritikán aluli (Hour of Victory, Battlestrike sorozat, Code of Honor stb.). Ezekhez képest az Infinity Ward játékai kis túlzással valóságos műalkotások. Az tény, hogy sokak gyomrát megfekszik az ezerszer látott megoldások, de ez nem változtat azon, hogy - ezzel a véleményemmel jó eséllyel nem vagyok egyedül - az IW profi szinten alkalmazza ezeket.
LM: Belátható időn belül nem tervezem.
LM: Belátható időn belül nem tervezem.

Azért azt el kell ismernetek hogy a COD4 hiába volt agyonscriptelve elég jól megoldották a dolgot, és mindezek mellett pedig egy profin összerakott játék volt grafika, gépigény, történet, fegyverek, hangok, pályák, multi terén egyaránt. COD5 szar ez tény, de emiatt ne általánosítsunk. Infinity még rossz COD-ot nem adott ki, szóval a bizalmat adjuk meg nekik!
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
Legfrissebb fórumtémák
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]