28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Diablo II



Írd ide hozzászólásod:

Death666
Death666 [1113]
Hát igazából nem egy konkrét programmal szerkesztenek modot, de van egy Beginner's kit nevű kis pakk amiben pár alapkellék megvan hozzá, ezen felül kell egy map editor (mondjuk ezzel kicsit tökölni kell mire működésre bírod) és ha más játékokból is szeretnél hangot/grafikát kinyerni akkor egy MultiExtractor nevű program.

A beginners kit-et és a map editort megtalálod a phrozen keep nevű fórumon, keress rá google-n mert már nem emléxem a webcímre. Ez az oldal kifejezetten d2 modszerkesztéssel foglalkozik.

Twelve galaxies, and all coming at me!

Barnus/86
Barnus/86 [9]
Helló!

A kérdésem a következő:
Nem tudsz egy weblapot, ahonnan jó MOD-okat és MOD-szerkesztő programokat lehet letölteni? Tudod, nem olyan 2, 3MB-osakra gondoltam, hanem a kb. 100, 200MB-os MOD-okra.
Én legszívesebben, mindegyik MOD-ból kivennék egy-egy részletet és megalkotnám a saját MOD-omat. Ezért, szükségem lenne egy professzionális Diablo 2 LOD MOD-szerkesztő programra.
Ha neked van ilyen programod, arra kérlek, hogy küld el nekem a letöltés linkjét üzenetben!
Előre is köszönöm!
Death666
Death666 [1113]
Akkor lényegében nem is értem minek szedted le, az első sora a leírásnak az hogy ez a mod csak 1.10-essel működik, az újabbakkal nem.

Egyébként meg nem kunszt visszaállítani a verziót, kell egy régi game.exe (1.09-es vagy régebbi) amivel felülírod az eredetit, aztán rápatchelsz egy 1.10-es manual patch-el, és kész. Aztán bemásolod a modot, a többi meg úgyis le van írva.

Twelve galaxies, and all coming at me!

VodevilX
VodevilX [11345]
Bár ha belegondolok nekem értelem szerűen 1.12 van, nem pedig 1.10 és nem is fogom emiatt visszatenni szóval ha ez volna a probléma akkor felejtős.

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

VodevilX
VodevilX [11345]
Amúgy valamelyik nap próbáltam de D2Client errot írt mikor indult volna a game a friss karival. Leszedtem a full multit, meg lite solot de egyik se volt jó. Tipp?

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Death666
Death666 [1113]
Szevasztok! Nemtudom korábban említettem-e, de van ez a Hell Unleashed nevű mod. Nincs kedvetek azozni?

Saját realm, saját ladder-el, nagyobb kihívás, csapat orientált játékmenet, rengeteg új pálya és cucc, meg a régiek jórésze is át lett variálva.

Akit érdekel innen letöltheti (FULL EDITION), alatta van némi leírás, hogy mit is tartalmaz a mod.

http://arimyth.planetdiablo.gamespy.com/forum/viewtopic.php?t=7006&sid=0fc23102aa59fdc24b6b2f0a4cad594f

Amióta kipróbáltam nincs gusztusom visszamenni a sima bnetre...

Twelve galaxies, and all coming at me!

Vissza

Fórumszabályzat