Én az IWIW-re már csak kb. havonta nézek rá. Nagyon meguntam...annyira túlbonyolították, meg persze folyton újítanak. A hosszú betöltési időről meg nincs is kedvem írni
Na, most az viszont tényleg egy nagyon rossz ötlet volt az iWiW-től, hogy az ismerősök legfrissebb képeit véletlenszerű sorrendben, összekeverve jeleníti meg...
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.