"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Fórum » Egyéb számítástechnikai témák
iWiW
Mondjuk én a magammal kapcsolatos dolgok nagy részét mind kikapcsoltam, senkinek semmi köze hozzá pl., ha egy adott személy az ismerősöm lesz, vagy hogy éppen melyik alkalmazást indítottam el (mondjuk már nem is használom őket egyáltalán). Egyedül a bemutatkozószöveg megváltoztatását, meg az új kép hozzáadását hagytam meg, ezek tényleg hasznosak.
Azért akarják már mindenképpen belerakni ezt a hírfolyamot, mert a Facebookon ez gyakorlatilag a kezdetektől megvan. Na meg hasznos tényleg. Olyan, mint egy kibővített "ismerősök legfrissebb képei", hiszen itt minden frissítést és tevékenységet megjelenít, amit az ismerőseid követtek el, valamint nemcsak a legutóbbi 30 látható véletlenszerűen összekeverve, hanem egész sokáig visszamenőlegesen és dátumra pontosan kereshető, mi történt. Például én ma használtam is, mert innen láttam meg, hogy az egyik frissen végzett évfolyamtársam új munkát szerzett, úgyhogy meg is kérdeztem tőle, pontosan mivel fog foglalkozni. Mondanom se kell, ha nincs kint hírfolyamban, talán csak hónapok múlva hallok róla először, hiszen manuálisan nem ellenőrzöm nap mint nap az ismerőseim adatlapjait. A különbség persze az, hogy ez a hírfolyam a Facebookban bugmentesen működik, és tudtommal teljesen személyre szabható, itt meg egyelőre szar és bugzik... Például ha kiírja egyszer, hogy valaki új képet töltött fel ebbe és ebbe a mappába, akkor miért nem az új képet jeleníti meg kicsiben a bejegyzés mellett, miért az adott mappa elsődleges képét? Ha jó sok képből áll az a mappa, akkor az életben nem találom meg az újat, és gyakorlatilag csak adtunk a szarnak egy pofont. Összehasonlításképpen a Facebook természetesen az új képet jeleníti meg mindig, és közvetlenül a hírfolyamból kattintva elérhető a kép, a mappa és a személy adatlapja is.
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
Csak mondjuk nem értem, h minek akarnak ennyi új dolgot berakni, ha az alap funkciók is sz@rul mennek..
Én is elakartam a minap küldeni 1-2 levelet, nagy nehezen eljutottam az üzenetekig (mert ugye töklassú az iwiw alapból is..) megírom a levelet erre befagy. Hát mondanom sem kell sztem, h kissé felbosszantott. 
Én is elakartam a minap küldeni 1-2 levelet, nagy nehezen eljutottam az üzenetekig (mert ugye töklassú az iwiw alapból is..) megírom a levelet erre befagy. Hát mondanom sem kell sztem, h kissé felbosszantott. 
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
