28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

iWiW



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Az egy másik dolog, hogy a választható opciók se működnek jelenleg, de amit én írtam, azt még konkrétan kipipálni se lehet...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Barthezz
Barthezz [54711]
Ki lehet pipálni, hogy miket mutasson, de nem lehet ezt elmenteni és minden oldalfrissítéskor elfelejti. Jah meg eltűntek üzenetek csak úgy magától, pl. amit reggel írtam, nekem meg se jelenítette. Gáz.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

szbszig
szbszig [33649]
Ha egy ismerősöm kommentet ír az egyik ismerőse képéhez, az nekem miért nem jelenik meg a hírfolyamban? Vagy legalább miért nem lehet beállítani egyéni ízlés szerint, hogy megjelenítse ezeket is? Facebookban bezzeg kirakja oldalt a highlightsba rögtön...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat