28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

iWiW



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54711]


Amúgy igen, HR-esektől hallottam, hogy bár nem mindenhol, de sok helyen utánanéznek a jelölteknek és ez is befolyásoló tényező.

Viszont a gépháznak hol lehet írni? Megírnám nekik az észrevételeimet a hírfolyam rengeteg bugjáról, meg hiányos funkcióról és igen erősen javasolnám nekik, hogy állítsák vissza a régi üzenőfalat. Akár vmi petíció is születhetne, mert ez az egybevonás sztem nemcsak nekem nem tetszik baromira.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

szbszig
szbszig [33649]
Az álláshirdetők nézik a munkára jelentkezők iWiW-es adatlapjait?

Akkor nem biztos, hogy a "Hardcore Kongregater / közveszélyes munkakerülő / flash game addict" kijelentés a magamról rovatban túl szerencsés...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Barthezz
Barthezz [54711]
Most aztán már tényleg a faszom ki van. Van mindenkinek az adatlapján egy saját hírfolyam is, az enyémre meg kitette a ma reggeli üzenetem, amiben nem éppen nyomdafestéket tűrő szavakkal szidtam az iwiw "újítását". Mivel most munkát keresek, a munkáltatók pedig meg szokták nézni az álláskeresők iwiwes adatlapját is, én meg kurvára nem szeretném, hogy ilyen üzeneteket olvassanak tőlem. Viszont SEHOGY SEM LEHET TÖRÖLNI a saját hírfolyamomból ezeket a dolgokat, ugyanis Hírfolyam beállításoknál ugyan lehet szűírést beállítani, de ITT SEM TALÁLHATÓ EGYETLEN KURVA MENTÉS/JÓVÁHAGYÁS GOMB SEM!!! Így az adatlapomra újra rákattintva újra mindent megjelenít a hírfolyamban!

Hogy a picsába lehetnek ezek ennyire hozzá nem értő faszkalapok? Mi a kibekúrt lófasznak kell olyan újításokat bevezetni, amik félkész és kurvára teszteletlen állapotban vannak még? Miért kényszerítik rám azt, hogy végigolvassam mások olyan kurva érdekes baromságait, minthogy belépett ma a machopokerbe vagy küldött xy-nak egy fröccsöt és miért kényszerítik rám, hogy bizonyos dolgokat ne tudjak törölni az adatalapomról? Mi a faszt képzelnek ezek magukról? Egyszer elfog a méreg és törlöm magam a gecibe!

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Vissza

Fórumszabályzat