28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

iWiW



Írd ide hozzászólásod:

Kanduhrka
Kanduhrka [9380]
Én már töröltem magam múlthéten. Értelmetlen az egész.

horrorgeeks.blogspot.com

Barthezz
Barthezz [54711]
Most aztán már tényleg a faszom ki van. Van mindenkinek az adatlapján egy saját hírfolyam is, az enyémre meg kitette a ma reggeli üzenetem, amiben nem éppen nyomdafestéket tűrő szavakkal szidtam az iwiw "újítását". Mivel most munkát keresek, a munkáltatók pedig meg szokták nézni az álláskeresők iwiwes adatlapját is, én meg kurvára nem szeretném, hogy ilyen üzeneteket olvassanak tőlem. Viszont SEHOGY SEM LEHET TÖRÖLNI a saját hírfolyamomból ezeket a dolgokat, ugyanis Hírfolyam beállításoknál ugyan lehet szűírést beállítani, de ITT SEM TALÁLHATÓ EGYETLEN KURVA MENTÉS/JÓVÁHAGYÁS GOMB SEM!!! Így az adatlapomra újra rákattintva újra mindent megjelenít a hírfolyamban!

Hogy a picsába lehetnek ezek ennyire hozzá nem értő faszkalapok? Mi a kibekúrt lófasznak kell olyan újításokat bevezetni, amik félkész és kurvára teszteletlen állapotban vannak még? Miért kényszerítik rám azt, hogy végigolvassam mások olyan kurva érdekes baromságait, minthogy belépett ma a machopokerbe vagy küldött xy-nak egy fröccsöt és miért kényszerítik rám, hogy bizonyos dolgokat ne tudjak törölni az adatalapomról? Mi a faszt képzelnek ezek magukról? Egyszer elfog a méreg és törlöm magam a gecibe!

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Vissza

Fórumszabályzat