28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

tompejani18
tompejani18 [198]
Feltelepited a Nero cd es dvd iro programot es elinitod.
Kivalasztod h cd vagy dvd es ha ez megvan lesz olyen h ADD es hozacsatolod az adatokat asztan meg cd iras vagy burning ahogy tetszik.
Spider man
Spider man [701]
ez most elég hülyén fog hangzani, de hogy kell cdre/ dvdre adatokat kiírni?

Igen bármi de semmi és akkor ja és tudod úgy. Amikor nem akkor is. Kérem kapcsolja ki.

Vissza

Fórumszabályzat