28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

Laccy93
Laccy93 [1195]
Probléma forrása: moovie.hu Nem tudom ki ismeri, neten lehet filmet nézni.
Szval, tegnap meg akartam nézni a Fűrészt, mer még nem láttam. Be is hozta az oldalt, töltötte is a filmet, bár elég lassan. A minősége kifogástalan volt. A lassúsága miatt, gondoltam letöltöm a divx webplayert, hátha jobb lesz. Azután, mikor elindítottam volna filmet, ilyen zöldsávos lett. Lényegében a film a zöld sávok mögött volt, de nem nagyon lehetett látni. Na most, gondoltam a webplayer miatt van, hát letöröltem. Akkor meg mivel hiányzott, be se hozta a filmet, futtatni kellett az Active-X vezérlőt, ami megint leszedte a progit. De a zöldesség megmaradt. Akkor ezzel mit lehet tenni? Eddig minden film működött, először ez is, most meg nem. Ötlet?

Az utóbbi időben csak nagyon ritkán fejezem be, amit elk

Vissza

Fórumszabályzat