Szval, tegnap meg akartam nézni a Fűrészt, mer még nem láttam. Be is hozta az oldalt, töltötte is a filmet, bár elég lassan. A minősége kifogástalan volt. A lassúsága miatt, gondoltam letöltöm a divx webplayert, hátha jobb lesz. Azután, mikor elindítottam volna filmet, ilyen zöldsávos lett. Lényegében a film a zöld sávok mögött volt, de nem nagyon lehetett látni. Na most, gondoltam a webplayer miatt van, hát letöröltem. Akkor meg mivel hiányzott, be se hozta a filmet, futtatni kellett az Active-X vezérlőt, ami megint leszedte a progit. De a zöldesség megmaradt. Akkor ezzel mit lehet tenni? Eddig minden film működött, először ez is, most meg nem. Ötlet?
Az utóbbi időben csak nagyon ritkán fejezem be, amit elk
