28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

S.T.A.L.K.E.R. : Clear Sky



Írd ide hozzászólásod:

imifi
imifi [9]
Értem, közben találtam egy weboldalat ahol elvileg minden relikvia és rejtekhely szerepel, illetve egy búg miatt legalábbis nálam, van egy állandó relikviabegyűjtő helyem. Lehet, hogy már mások is észrevették, de azért szolok a vörös erdőben a tank tetején nézetek szét, főleg ha van 30 kiló szabad helyetek, megéri.

Vissza

Fórumszabályzat