28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

Kemloth
Kemloth [3310]
Hajrá, vagy mi!
Gerő a nyerő
Gerő a nyerő [756]
Oké, hát akkor neki is esek. Azzal gyorsan meg vagyok legalább...
Kemloth
Kemloth [3310]
Nekem nagyon hasonló volt december közepén, ugyanígy vinnnyogott az Avast!, és sajna win reinstall lett a vége.

Nemtom, mivel lehet leszedni... magamnál nem is nagyon próbáltam, mert épp úgyis reinstallra készültem.
Gerő a nyerő
Gerő a nyerő [756]
Srácok segítsetek nekem légyszíves!
A köv a szitu:
Beszedtem valszeg valami vírust, 98%ban trójai. Malwarebyte's Anti-malware-el leírtottam, Avast!-al is végig futottam a vincsin. Full tiszta, de mégis 5 percenként riaszt ezzel:
C:/windows/temp/akármi mappa/svchost.exe Wind32.malware féreggel fertőzött
Na már most ugye az svchost az a system32-ben van csak nekem, szal eddig nincs bibi. De mégis 5 percként jön a riasztás és semmit nem találok ami letölthetné nekem ezeket a szarokat. Van valami ötletetek? Ha nincs akkor marad a win reinstall...
Köszi előre is.

Vissza

Fórumszabályzat