ö... ezt honnan raktad össze? a 4 mag akkor előny ha a játékot úgy írták meg hogy tudja használni normálisan a négy magot (ami csak mostanság kezd elterjedni)
amúgy ha húzni szeretnéd akkor olyan 3ghz körül tél'leg nem lesz gondod mai játékokkal, de akkor számolj rá +5-10k-t egy normális hűtőre mert a gyári még egy gyengébb kétmagoson is sovány, nemhogy egy négymagoson ami cca másfélszer annyit eszik.
Az analizáló elme élveboncolja az érzelmeket.
