28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dungeon Lords



Írd ide hozzászólásod:

Ludowikov
Ludowikov [7]
No mond meg hogyan. Aztán lehet róla szó ha összetudjuk hozni.
MateuszDL
MateuszDL [4]
Szevasztok!!
Jár még ide valaki?
Ha igen írjon ha lehet.
Jah és szerintem az 1.5c-ben lehet játszani online ha valakinek az van meg akkor írjatok elmondom hogy kell és nyomjuk ketten/többen...

Vissza

Fórumszabályzat