28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

iWiW



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Hopp, akkor én is most jelentkeztem...

---

Egyébként ezt akartam eredetileg linkelni:

Hozzáférhettek az iWiW-es levelezésünkhöz.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

csuvi
csuvi [5613]
na, a dome klub jó néhány újabb taggal bővült, többek között Pyrogate és Babykiller kolléga kései csatlakozásával - ejnye.

nem tudom, ki mikor ikszelt, mert rendszerüzenetet nem kaptam, de egy idő után nyugodtan lehet írni egy "miaf*szvan?" pm-et, ha nem jön reakció részemről.

hogy miért jó dömi klubtagnak lenni? arról majd a reklám után..

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

Vissza

Fórumszabályzat