Te ennyire használod, más meg többre. Én pl netezére is elég sokszor igénybe veszem, meg zenehallgatásra, néha pedig videót is nézek rajta. Az teljesen igaz, hogy a fényképezőgépet túlerőltetik, és vicces ez a megapixel mánia, viszont ha nincs nálad fényképezőgép (amit nem hiszem, hogy hurcolsz mindig, mindenhova, hisz jóval nagyobb darab) jól jöhet.
Ugyanaz igaz a többire is, ha le tudsz ülni egy LCD TV elé, akkor nyilván azt nézed, csak hát nem mindig jön össze.
Játék: ilyen erővel a tetrisztől kezdve a Nintendo DS-en át a PSP-ig mindent ki lehetne dobni. Közben meg az ezekre készült játékok eladásai is meg szokták mostanság előzni a PC-s darabokat.
Nem kötelező az okostelkókat szeretni, de azért feleslegesnek nevezni az egyéb funkciókat kissé őskori hozzáállás. Én ugyan tartózkodom az Apple kütyüktől, így nem is lesz iPhone-om, de néhány ismerősnek kb. munkaeszköz - laptop helyett.
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Brutális processzort készít az Intel a mobilokhoz (Hírek)
Kétlem, h megállna az idő azzal, ha nem pakolnának minden baromságot bele egy mobilba. Tiszta felesleges, és az említett magamutogatáson kívül semmire sem jó.
Én a mobilommal telefonálni, vagy sms-t küldeni szoktam. Ha fényképet akarok készíteni ott a tükörreflexes fényképezőgép, ha videót/tv-t akarok nézni ott plazma/lcd tv, ha videót akarok rögzíteni, ott a kézi videókamera, ha játszani vagy netezni akarok, ott a konzol, a PC, vagy ha utazok akkor a laptop...stb.(Nem, nekem sincs mindegyik.)
Bármelyiket össze lehet vetni az ilyen kompakt szarokkal, amik jaj de jó, h mindent tudnak, csak sajnos ultragagyi minőségben. Mostmár filmnézés után játszhatok is egy 5 centis kijelzőn! Szuper! Sőt mivel a mobilom már 12 megapixeles, már óriásplakát méretben is kinyomtathatom azokat az ótvarszar képeket, amiket készíthetek vele.
Nem húzom magam rajta sokat, mert tudom felesleges, legtöbbször csak kínomban mosolygok.... Siralmas, h a cukormázas kutyaszarra ekkora igény van.
Én a mobilommal telefonálni, vagy sms-t küldeni szoktam. Ha fényképet akarok készíteni ott a tükörreflexes fényképezőgép, ha videót/tv-t akarok nézni ott plazma/lcd tv, ha videót akarok rögzíteni, ott a kézi videókamera, ha játszani vagy netezni akarok, ott a konzol, a PC, vagy ha utazok akkor a laptop...stb.(Nem, nekem sincs mindegyik.)
Bármelyiket össze lehet vetni az ilyen kompakt szarokkal, amik jaj de jó, h mindent tudnak, csak sajnos ultragagyi minőségben. Mostmár filmnézés után játszhatok is egy 5 centis kijelzőn! Szuper! Sőt mivel a mobilom már 12 megapixeles, már óriásplakát méretben is kinyomtathatom azokat az ótvarszar képeket, amiket készíthetek vele.
Nem húzom magam rajta sokat, mert tudom felesleges, legtöbbször csak kínomban mosolygok.... Siralmas, h a cukormázas kutyaszarra ekkora igény van.

Miért, a linkelt videón úgy tűnik, hogy irányíthatatlan? Jó, nyilván nem az FPS passzol a leginkább hozzá, ellenben a szimulátoroknál már teljesen más a helyzet, mert ott a mobil döntésével lehet kormányozni, amivel kb jobban megy, mint a billentyűzettel.
Corvus5: a világóra nem visszafelé ketyeg, ez van. A PC-t sem csak munkára használják, pedig arra találták ki.
Corvus5: a világóra nem visszafelé ketyeg, ez van. A PC-t sem csak munkára használják, pedig arra találták ki.
A Quake 3 kb irányíthatatlan azokkal, amiket felsoroltál...
horrorgeeks.blogspot.com
Érintőképernyő, virtuális joy, vagy épp így.
A videón meg gondolom azért követtek multiban egy játékost, és nem irányítottak senkit, hogy jobb legyen a felvétel.
A videón meg gondolom azért követtek multiban egy játékost, és nem irányítottak senkit, hogy jobb legyen a felvétel.
és mivel irányítjuk a 100 fps-el repülő kvéjket? mert a videón senki nem ért hozzá a telcsihez azon kívül hogy tartotta egy koma.. az a kábel meg gondolom a hdmi kimenet volt?!
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
