I wish I could have known about the view from halfway down
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
MTV Movie Awards győztesek (Hírek)
A 20 másodperces élményre alapozok, amit Sandrával adott elő, az alapján ez jött le sajnos.
Hát, azért Scarlett Johansson nem csak egy buta szőke bisex műpina, és nem a Vasember alapján kéne megítélni, ami mondjuk a karrierje mélypontja, de korábban azért volt egy pár jó filmje...
My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.
Kiwikipediáztam, mert a hsz-ed alapján én vagyok hülye, hogy nem vágom ki ez a buta szőke bisex műp!na, de a filmjeiről még csak nem is hallottam, leszámítva a vasember 2-t, de azt még nem néztem meg.
I wish I could have known about the view from halfway down
valami Scarlett?! omg
If I look back I am lost
Amúgy ennek a végén smárolt Sandra Bullock meg valami Scarlet? Mert akkor kapcsolgatás közben pont elcsíptem a végét

I wish I could have known about the view from halfway down
Jó igaz, a HP-t én is elolvastam és szeretem is.
A filmeket is moziban láttam, szóval rossz példa volt, de a lényegen nem változtat, miszerint ez az MTV Movie Awards egy vicc.
A filmeket is moziban láttam, szóval rossz példa volt, de a lényegen nem változtat, miszerint ez az MTV Movie Awards egy vicc.Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
Azért a HP és az Alkonyat kicsit más.
Egyik kedven könyvsorozatom a HP, izgalmas, varázslós, jó dolog beleélni magad egy időre egy jobb világba
Az alkonyat meg a ronda nők és tini picsák kiéletlen romantikus vágyaira támaszkodó teljesen túldramatizált történet idióta szereplőkkel, még lapos cselekménnyel.
Amúgy vicces cikk, főleg hogy a csajszit megszavazták legjobb színésznőnek
Biztos nagy színészi erőket vett igénybe az all time kurvás arckifejezés... (enyhén nyitott ajkak + bajbajutott arc)
Obi1: nézd meg a New Moont is, az még az alkonyatnál is ezerszer rosszabb.
Egyik kedven könyvsorozatom a HP, izgalmas, varázslós, jó dolog beleélni magad egy időre egy jobb világba
Az alkonyat meg a ronda nők és tini picsák kiéletlen romantikus vágyaira támaszkodó teljesen túldramatizált történet idióta szereplőkkel, még lapos cselekménnyel.
Amúgy vicces cikk, főleg hogy a csajszit megszavazták legjobb színésznőnek
Biztos nagy színészi erőket vett igénybe az all time kurvás arckifejezés... (enyhén nyitott ajkak + bajbajutott arc)
Obi1: nézd meg a New Moont is, az még az alkonyatnál is ezerszer rosszabb.
I wish I could have known about the view from halfway down
Az Alkonyat és Harry Potter elvakult, rózsaszín ködbe burkolózott rajongóitól ne várd, hogy Hans Landa-i magasságokba emelkednek. Ezeknek ez a szint. A very maximum szint. Amiben nincs Pottyer meg Patiszon, az nekik nem is film. Amúgy is ezaz MTV Movie Awards egy vicc, szóval itt mindig is a hulladékok fognak nyerni, egy-két kivételtől eltekintve ( Sandra Bullock pl).
Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
Megnéztem ezt a díjátadó show-t. Sztem minden évben elmondom, de most is romlott a színvonal. Kb. csak 3 jó momentuma volt, 2 közülük Les Grosman-hez köthető, az uccsó meg Sandra Bullock-hoz. Ezeken kívül azt kell, hogy mondjam ez élettelen volt. A Twilight ebből is "kiszívta az életet". Meg aztán volt 2 nagyon ízléstelen poén, ami kicsapta nálam a biztosítékot. Gondolom a színész jó poénnak szánta, meg az "idióta amcsi tini" demográfiának is biztos tetszett, de ez számomra sok volt.
És bár a díjazottakról itt igazán kár beszélni, azért kicsit elgondolkoztam, hogy kik voltak azok az okos voksolók, akik szerint Draco Malfoy a Harry Potter 6-ban gonoszabb karakter volt, mint Hans Landa...
És bár a díjazottakról itt igazán kár beszélni, azért kicsit elgondolkoztam, hogy kik voltak azok az okos voksolók, akik szerint Draco Malfoy a Harry Potter 6-ban gonoszabb karakter volt, mint Hans Landa...
-ReLax- Everything you know is wrong / black is white, up is down and short is long / and everything you thought was just so important / doesn't matter... -xeLaR-
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 18:46
- Kezd durvulni az időjárás! [4477]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
