MIért?
Mert fizikájával veretlen. Nem mondom, hogy full reális a mozgás benne, de még mindig a legjobb. Végignyomtam a CODot (az elejétől a végéig tényleg) és valahogy nem tudok elszabadulni tőle. COD4 multiban nyomom lassan 2 éve.
MOHA az egyetlen, ami egy kicsit is megközelíti a CODot. Feltettem a legújabb kiadásukat, játszottam vele 2 órát és inkább visszamentem multizni cod4re. Annyira érezhető a különbség.
Remélem nem gond, hogy leírtam ide a véleményemet, csak most idegesített fel csoptársam, mert mohán nőtt fel és nem ért velem egyet
Bízom benne, hogy itt megértő fülekre találok

.

.