Úgy hogy található az oldalon egy bizonyos SÚGÓ!, és ottan bizony kerek perec le van írva.Amúgy ez a COD is egy rakás szar.Terveztem megvenni 2példányban, hogy jót multimókázzunk haverral, de ezért 6év feltételest kéne adni annak aki pénzt ad
juventushungary.hu
, de nekem megvan a Moha is, és kettő közül ez jobb. Nem tudom hogy kell spoilert írni, de megemlítenék pár részt, ha tudnám......
moh az epic fail volt, cod érdekel, de csak ha tényleg jó, ha meg nem akkor majd bc2 vietnam az tuti király lesz.