Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
Fórum » Egyéb számítástechnikai témák
iWiW
Igazából ha a Facebook ugyanolyan szar lenne, mint az iWiW, az az egy dolog még akkor is jelentős előnyt jelentene a hosszú távú versenyben szerintem, hogy nemzetközi. Az iWiW-nek baromi jónak és fejlődőképesnek kéne lennie ahhoz, hogy fent tudjon maradni azon magyar netezőkre támaszkodva, akiknek kizárólag magyar ismerőseik vannak. De hát mint látjuk, erről szó sincs, az iWiW egyre szarabb és szarabb. Azaz hogy én már látni nem nagyon látom, csak hallom, mert tényleg csak a Facebookot használom, iWiW-re felnézek néha, de az aktivitásom nulla. Azért törölni nem fogom magam, ennyire drasztikus lépésen nem gondolkodom egyelőre.
3 hónapja követtem el 'wiwen szuicidumot. Hiányzott azóta egyszer is? Nem.
Mondjuk true, kicsit talán túloztam, mondjuk az "5 éven" mellé nem véletlenül került a "belül" is. Csak még mindig sokan leragadtak ennél a hulladéknál, ahelyett, hogy lennének olyan jófejek, és váltanának. Csak idő kérdése, mire megvilágosodnak e kóbor lelkek is.
szerk.: neeeem, nincs facebook-os pólóm, egérpadom, bögrém, tetkóm, tapétám, mielőtt még valaki azt hinné. Egyszerűen csak ami jobb, az biza...
...
...ööö, szóval jobb.
Mondjuk true, kicsit talán túloztam, mondjuk az "5 éven" mellé nem véletlenül került a "belül" is. Csak még mindig sokan leragadtak ennél a hulladéknál, ahelyett, hogy lennének olyan jófejek, és váltanának. Csak idő kérdése, mire megvilágosodnak e kóbor lelkek is.
szerk.: neeeem, nincs facebook-os pólóm, egérpadom, bögrém, tetkóm, tapétám, mielőtt még valaki azt hinné. Egyszerűen csak ami jobb, az biza...
...
...ööö, szóval jobb.
„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”
5 év? Ilyen tempóban miért kéne 5 év? Az emberek nagy része már rég átpártolt bookra. Én is csak azért megyek fel még iwiwre, hogyha esetleg bejelölt valaki, azt visszajelöljem. 1 év és kihal az iwiw is, mint a myvip.
Hehe:
"az Iwiwnél alig több a mindennapos felhasználók száma, mint azoké, akik már törölték magukat."
Forrás - Index[/szbszig]
Látom, kezd észhez térni a magyar. Like. Oké, hogy nem érint, és nem is érdekel különösebben, de ha az iwiw így folytatja, 5 éven belül szerintem rendesen myvip-sorsra fog jutni.
"az Iwiwnél alig több a mindennapos felhasználók száma, mint azoké, akik már törölték magukat."
Forrás - Index[/szbszig]
Látom, kezd észhez térni a magyar. Like. Oké, hogy nem érint, és nem is érdekel különösebben, de ha az iwiw így folytatja, 5 éven belül szerintem rendesen myvip-sorsra fog jutni.
„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 20:22
- Kezd durvulni az időjárás! [4473]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
