28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3 - felesleges a 128 férőhelyes multiplayer (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

kopé
kopé [38449]
Szervezett warokban tényleg a 12v12 a max, aminek van értelme, publik más, Bf2-t tekintve sokban függhet a dolog már attól is, hogy Infantry vagy Vehicle módban megy a dolog. Személy szerint a kedvenc szerverem az egy 20v20as Vehicle volt, sztem az az ideál.

Vissza

Fórumszabályzat