28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Max Payne 3 - új képek és infók érkeztek (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
hmm. a kopasz, hawaii inges verzió szerintem egy visszavonult "nem ölök többet wgháááá" max lesz, valahol a játék vége felé, vagy épp pont az elején. a többi meg egyértelmű, az oldschool megvillan egy kicsit, hogy a rajongók örüljenek, aztán jön a szakállas "experienced" look a játék törzsében.

Vissza

Fórumszabályzat