28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3 - hivatalos gépigény (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

SwitcX88
SwitcX88 [621]
Jövő hónapban veszek új cuccokat a gépbe, remélem egy HD 6850, 4GB DDR2 (800MHz) és egy Q9400 párosítással 1280x1024-ben menni fog tűrhetően DX10-en. Addig meg marad a jó kis BF2

Vissza

Fórumszabályzat