28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3 - hivatalos gépigény (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

GeryG
GeryG [2379]
Kérdem én naivan, hogy nem az élmény miatt szoktak az emberek multizni? Mármint én azért szoktam, mert tök jó hangulata van mások ellen játszani, és nem az hajt, hogy hűűű, mindent bevetni, hogy én legyek a jobb. Tényleg megéri azért mondjuk lebutítani a grafikát, hogy én vegyem észre őt hamarabb?! Most nem kötözködöm, tényleg komolyan kérdem!

Vissza

Fórumszabályzat