28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3 - konfiguráció az NVIDIA ajánlásával (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

goodboy007
goodboy007 [9203]
Csak a 955 az mellé már szerintem nagyon kevés, én nem hinném, hogy rendesen kihajtja.

Más kérdés, hogy még így se lesz vele gondod egy jó darabig, csak számomra furán fest egy 150k-s VGA mellett egy 25k-s proci.
monyobmx
monyobmx [39]
AMD X4 955 QCore 3.2 GHz-vel, ATI 6990-el szerintem nem lesz probléma! Pláne hogy az Ati texel rate-ben 105%-ot ver az 590-en!

Vissza

Fórumszabályzat