Japóknak nem adtak meg kettő véleményest, egyet a kapusunk támadásáért - spíker azt mondta, h ezt az NHL-ben megadják - egyet pedig 3 perc videóbírózás után magas bothasználatért(vállmagasság), ilyen magasból mandínerezte be "Kuroszava".
Remek rajt
Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
