28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Trespasser és Turok2



Írd ide hozzászólásod:

Sam2 = Sam
Sam2 = Sam [488]
Ez az Peac. És sajna kifejezetten D3D patch fixáló nincs hozzá. Lehet persze GFORCE-szal futtatni remekül, de mindhiába, nem lesz sokkal jobb, mint egy Voodoo2/3-al.
Felsorolnék egy-két összetevőt.
Negatív dolgok:
- Mai szemmel nézve kissé elavult grafika;
- Ha már az engine alapfizikája 10 pontból 7-et érdemel (ami azért elég jónak tekinthető), akkor miért nem tudták azt megoldani a fejlesztők, hogy a nagyobb fegyvereket és tárgyakat (shotgun, dobozok), ne fél kézzel, amolyan terminátormódra tartsa törékeny főhősnőnk, akinek a zuhanás következtében kificamodott a lába is?...;
- Ha egy fegyverből kifogyott a lőszer, akkor már csak verekedni lehet vele, nem lehet tárat cserélni (és általában a Tirano Rex-nél fogy ki)...Magyarul dobhatjuk a francba.
- Egysíkú feladványok;
- Sablonos (jól bevált) Jurassic Park-os történet.

Pozitív dolgok:
- Remek hangulat;
- A szörnyek kiszagolnak minket és ha csak tehetik, taktikázva mögénk kerülnek;
- Akik nem ismerik annyira a Jurassic Park történetét, azoknak biztosan élvezetes lesz a történet kibontakozása;
- Hatalmas bejárható területek;
- Szinte minden mozdítható.

Értékelés: 81%

"Az élet értelme a küzdés maga."

Vissza

Fórumszabályzat