28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mirror's Edge Catalyst



Írd ide hozzászólásod:

sipec
sipec [19623]
oh igen, screw you, nvidia
GustyX
GustyX [7048]
A történet nem annyira, annál inkább a játékmenet vonz a játékban. A reboot engem nem zavar, csupán ami más hasonló esetekben. A korábbi történések mintha modernebb, futurisztikusabban hatnának.
Várjuk szeretettel, csak a Physx-et lehessen kikapcsolni

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Vissza

Fórumszabályzat