28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Assassin's Creed IV: Black Flag



Írd ide hozzászólásod:

Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
+1. Nagyon vártam, de kezdjük ott, hogy az ottani felvezetés számomra sokkal unalmasabb és lassabb volt, mint a sokak által szidott AC III esetében, és ezt követően 2-3 óra elteltével, ahogy te is mondtad, önismétlővé vált, kevés és sablonos mellékküldikkel, melynek nagy többsége inkább idegesítő volt mint érdekes és izgalmas. Igaz, ez a későbbi részekre is jellemző volt valamilyen szinten azért.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

balays82
balays82 [14276]
"Persze a játék nem éri el a meszse legjobb 1. rész szintjét..."

Mindig meglepődök, hogy vannak olyan csodabogarak, akik az első részt tartják a legjobbnak, ráadásul messze a legjobbnak. Én nagyon szeretem a sorozatot, de első résznél önismétlőbb és unalmasabb játékkal nem nagyon találkoztam életemben. A kezdés ugyan jó volt, a hangulat vitte a hátán egy darabig a vérszegény koncepciót, de nagyon gyorsan elillant a varázs. Én soha nem tapasztaltam még olyan szintű minőségi ugrást egy sorozat két része között, mint amilyet az AC II-vel érte el a Ubisoft. Talán a Far Cry 3 esetében volt valami hasonló, ami ugye szintén Ubisoft.
Lovi Tommy
Lovi Tommy [8084]
Havana kimaxolva. Nekem ez az első város Jeruzsálem óta, ami ennyire hangulatos. Persze a játék nem éri el a meszse legjobb 1. rész szintjét, de mivel ez "nem is" AC-játék, így megbocsátható.
A sztori meg kezd érdekes lenni, most szabadítottam ki a Sage-t.
Ami viszont durva, hogy az én konfigomon is akad néha, maxra tettem, de esőben lemegy 10-20fps-re kb, ezért le kellett vennem MSAA4x-re így már csak egy 5-10fps-t esik le esőben, ami nem zavaró.

Vissza

Fórumszabályzat