. Csak legyen PC-s verzió belőle, bár hülye lenne kihagyni ezt az EA.http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
Fórum » Beszélgetés a játékokról
. Csak legyen PC-s verzió belőle, bár hülye lenne kihagyni ezt az EA.http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról