28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

The Last of Us: Remastered pontszámok [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

gregmerch
gregmerch [3766]
Az a gond, hogy ameddig maguk a konzolok gyártói is leginkább átportolásokkal, felturbózott régi sikerekkel próbálják növelni a gép eladásokat az új nagyágyúk fejlesztése helyett, addig miért kellene elvárnunk egy harmadik partnertől, hogy borzalmasan sok erőforrás árán igazi átütő sikerprogramot fejlesszen egy konzolra? Elég, ha csak a PSV irgalmatlan mennyiségű HD Trilogy/Collection/stb. átportolt címére gondolunk, amelyek - kis túlzással - lassan havonta jelennek meg rá.

"....money talks, and bullshit runs the marathon." /Chris Carter: Hunting Evil/

balays82
balays82 [14276]
Szép, szép, de azért valahol szomorú is, hogy jelenleg a legjobb PS4-es játék egy PS3-as játék. Amit majd esetleg egy másik, vagyis a GTA V múl felül ősszel. Mintha megint 2013-at írnánk, csak éppen a platform változott meg.

Az összehasonlító videók alapján, illetve a tűéles, 60 fps-el száguldó grafika miatt néha elgondolkodom, hogy jó lenne végigjátszani PS4-en, de mindig arra jutok, hogy ezek a dolgok (meg a kissé átdolgozott irányítás) nem tesznek hozzá annyit ehhez a zseniális játékhoz, hogy érdemes legyen újabb 15 ezer forintot áldozni rá. Aki viszont most találkozik először vele, annak biztosan nagy élmény lesz ebben a formában (is).

Vissza

Fórumszabályzat