De most komolyan?! Itt ez a SolidSnakeGH, 20-án regelt és már összedolgozott 450 hsz-t?! Nagyon pedálozik azért a PS4-ért. S ez így korrekt a régi tagokkal szemben? Ráadásul minden dühöngő zárva van, pedig most így belegondolva azért ez megérne egy szaftos káromkodást.