Igazából én nem értettem először, miért annyira vicces az a mondás meg az a videó. Aztán láttam egy tényfeltáró riportot, ahol az apja elmesélte, hogy nem is volt valójában semmilyen "szalbazsák", a gyerek csak kitalálta az egészet. Azért így már gáz...
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.