Ha megnézed a témában felkerült 15 db blogbejegyzést és kiszűröd belőlük azokat, akiknek tudjuk, hogy nincs 10 pontja (utolsó pillanatban csatlakozott versenyzők, illetve bollokr), akkor 8 fő marad, amiből kizártnak tartom, hogy pont te lennél az az 1, akinek nem sikerült a 10 pont.
A hsz-számod alapján pedig biztos az első helyed.
És a 2-3. hely is voltaképpen biztos (thri77, RAI*DEN), szóval már csak a 4. hely a kérdés: totyak, balays vagy én.
Dino: Köszönjük a gyors összegzést.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
