28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dishonored 2



Írd ide hozzászólásod:

davkar9
davkar9 [11521]
Ezek de kurva nagy trollok... Új patch, mondom hátha. Loading, logók, corvo-emily feles arc. Oké, most jön a szokásos kidobás, bamm, ott vagyok a menüben. Whaaaat?! Dörzsölöm a tenyerem, indítás. Mégis kidob.

Mindegy, ez már haladás, következő patchnél lehet, hogy már játszani is lehet. Amikor éppen árcsökkenés van akkor már jön is az új proci, de hátha addig rendbe szedik. Nagyobb esély van rá, mint arra a szájbevert mafia 3-ra...

Vissza

Fórumszabályzat