Új patch, mondom hátha. Loading, logók, corvo-emily feles arc. Oké, most jön a szokásos kidobás, bamm, ott vagyok a menüben.
Whaaaat?!
Dörzsölöm a tenyerem, indítás. Mégis kidob.
Mindegy, ez már haladás, következő patchnél lehet, hogy már játszani is lehet.
Amikor éppen árcsökkenés van akkor már jön is az új proci, de hátha addig rendbe szedik. Nagyobb esély van rá, mint arra a szájbevert mafia 3-ra...