28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Linkelj be bármit, bármiről !



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Csak lazán kapcsolódik a témához, de tegnap jött szembe a YouTube-on, és muszáj belinkelnem.

SPOILER
Mindenesetre abban egyetérthetünk, hogy kettejük közül a riporter a gázabb. Most komolyan, "válassza"?!...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Herr Hauptmann
Herr Hauptmann [3187]
Bocsi..el is felejtettem erre reagálni.

Tehát. A problémám a dologgal kapcsolatban az, hogy azzal hogy egy ilyen volumenű lap kiemelten foglalkozik (még címlapra is ez került) ezzel a témával, csak az ilyen agyhalottak alá adja a lovat és egyre több emberrel hitetik el, hogy komolyan kell venni őket.

Mi meg itt Mo.-on meg már megtanulhattuk, hogy amit elégszer a fülünkbe tolnak, az előbb-utóbb igazzá válik.

Kedves Tsülögg! Te hüjje ló akki vagggy! Ez a nő I. vesz-Éjjes bosszorgány. Netuddkki.

Aryx
Aryx [4142]
Én sem értem, mit akarsz ebből kihozni. Adott egy létező probléma/jelenség, amiről írnak a NatGeo-ban. Vagy konkrétan valamelyik cikkre gondolsz? Melyikre?

(megj. annak ellenére védem most a NatGeót, h pár éve előfizetőjük is voltam, míg egy nap az egyik számban egy olyan orbitális baromság cikk fogadott, h csak néztem. A NatGeo afrikai fegyveres törzs által "elrabolt" újságírója számolt be hihetetlen kalandjairól, de olyan szinten, h Indiana Jones mellette tényleg összeszarhatta volna magát. És nem, nem a novella-rovatban volt ez, így számomra ennél a pontnál ért véget a kapcsolatom az újsággal.)

Ugyanakkor ez számomra még mindig nem azonos súlyú azzal a pár szalagcímmel meg kivonatolt cikkrészlettel, amit linkeltél és amikből önmagában nem sok derül ki. Vagy ha nem beszélünk a problémárol/jelenségről, akkor az nem is létezik?

„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”

Herr Hauptmann
Herr Hauptmann [3187]
Számomra hülyeség az egész "there are more than 31-52 (tetszőleges szám behelyettesíthető) genders". Egy szinten van azokkal az internetes SJW-okkal meg feminácikkal. És mindegyik ugyanarról a csodás helyről jön amit USÁ-nak hívnak.

Túl alacsony már annak a bizonyos állatkertnek a kerítése...

Kedves Tsülögg! Te hüjje ló akki vagggy! Ez a nő I. vesz-Éjjes bosszorgány. Netuddkki.

Germinator
Germinator [29908]
Mint valamennyire tudományos magazin, gondolom elképzelhetetlen, hogy valóban foglalkoztatja őket a jelenség - minthogy ez egy létező jelenség, és mint olyan, nyilván vannak okai. Tudományosak.

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Herr Hauptmann
Herr Hauptmann [3187]
Úgy látszik ők is felültek erre a hülye gender-vonatra...

Kedves Tsülögg! Te hüjje ló akki vagggy! Ez a nő I. vesz-Éjjes bosszorgány. Netuddkki.

Germinator
Germinator [29908]
?

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Herr Hauptmann
Herr Hauptmann [3187]
A NatGeo nem a tudomány elkötelezett híve, vagy mi....Ez mi a franc? :/

Kedves Tsülögg! Te hüjje ló akki vagggy! Ez a nő I. vesz-Éjjes bosszorgány. Netuddkki.

Vissza

Fórumszabályzat