28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

14 perc Uncharted: The Lost Legacy [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
No offense, de eddig is tudni lehetett, hogy a főszereplőt(ket) leszámítva kb. alig lesz benne újdonság, főleg a játékmenet terén. Ha tudja tartani a 4. rész színvonalát, én már széles vigyorral az arcomon fogom végigjátszani. Az autós irányítással meg nekem személy szerint semmi problémám nem volt.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

raver126p
raver126p [2]
Első ránézésre, egy uncharted4 rókabőre. Ráadásul ugyanaz az elcseszett autós irányítással.

raver

Vissza

Fórumszabályzat