28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mindössze 53 gramm a Cooler Master MM710 egér [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

RAI*DEN
RAI*DEN [3086]
Na ebben az alműfajban engem elfelejthetnek. Gamer egér részemről oké, de a minél könnyebb variáns semennyire sem érdekel. Már egy jó ideje egy logitech g502 proteus core egeret nyúzok, aminél rögtön a legelső feladatom volt a létező legtöbb súly belehelyezése(ahogy az azt megelőző MS Sidewinder egeremnél is). Szerintem egy "nehéz" egérrel könnyebb precíz mozdulatokat végezni, mint nagyon könnyű egerekkel. Persze gondolom ez is megszokás kérdése...

Vissza

Fórumszabályzat